Sunday, 23 September 2012

Zucca

Zucca yra modernus itališkas restoranas netoli London Bridge, pačioje Bermonsey širdyje. Tikras slow food, healthy food ir quality food propaguotojas. Vien į jo duris pasižiūrėjus darosi aišku, kad čia ne šiaip kokia užeiga, o visuotinai pripažinta ir gerbiama vieta. Gražiosios durys gausiai aplipintos sraigėmis (slow food simboliais), Michelin rekomendacijų lipdukais ir dar krūva visokiausių top apdovanojimų. Maistas skanus ir paprastas. Be jokių ekstra nesamonių. Toks, kuriuo gera mėgauris ir nekyla klausimų už ką moki pinigus. Aptarnavimas be priekaištų. Interjeras šviesus ir lengvas. 
Mes čia susitikome paminėti mylimos draugės ir jos būsimo vyro sužadėtuvių. Ta proga užvirė diskusija apie arabų moterų džiaugsmus, santuokas pagal susitarimą ir haremus. Pasirodo jei esi pirmoji žmona tau priklauso visos teisės, o ketvirtąjai belieka trupiniai. Beje, draugės būsimas vyras ne koks musulmonas, tiesiog jam pasitaikė laimė dirbti Saudo Arbijoje, todėl mielai mus palinksmino įdomiomis istorijomis iš Europiečiui tokio tolimo ir nesuprantamo pasaulio. 
O Zucca tai rekomenduoju. Ir kainos ten labai nesikandžioja. 

4 comments:

 1. naudingas straipsniukas. Kaip tik šiuo metu ieškau kažkokios smagios ir jaukios vietelės, dabar vieną į savo sąrašiuką jau įtraukiau :)

  ReplyDelete
 2. Viskas labai skaniai ir viliojanciai atrodo :)

  www.rebekasbeautyworld.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Sitas jau seniai sarase bet dabar nera nei laiko, nei finansu :))

  Aciu kad pasidalinai!

  ReplyDelete
 4. Man asmeniškai labai patiko. Eičiau dar. :)

  ReplyDelete