Thursday, 25 November 2010

Grease

Pernai per Kaledas gavau voučerį į teatrą ir vakarienės dviems žmonėms. Visus metus taip juo ir nepasinaudojau, kol susizgribau paskutinę spalio savaitę, kad už mėnesio jis nustos galioti. Taigi greit susiorganizavau draugę, peržvelgėme miuziklų sąrašą ir išsirinkome Grease. Jau nuo vėlyvos vaikystės/ankstyvos paauglystės laikų filmas man paliko didžiulį įspūdį, o Travolta atrodė gražiausias vyras žemėje. Tiesa sakant ilgą laiką jis man toks ir toliau atrodė, net praėjus nemažai laiko. Gaila dabar jis jau gerokai paseno ir gražiausias vyras yra Keeanu Reeves. Bet apie ką aš čia?.. Taip apie nostalgiją kaip kokia bobutė. Taigi ponai ir ponios, miuziklas Grease. Iš tiesų tai spaudoje jis gerokai pakritikuotas ir nuskalbtas, bet man laisvnamanei kritikei jis visai patiko. Tuo labiau, kad ir vietos buvo nuostabios, pačiame stalls viduryje. Nepaisant to, kad garsas scenoje buvo gerokai per didelis (ausų kamštukai būtų buvę ne pro šal), muzika vistiek vertė linguoti į taktą. Linksmos ir nuotaikingos dainelės, neišpasakytai ryškūs kostiumai ir naiviai saldi 50-ųjų atmosfera. Kaip viskas tais laikais atrodė paprasta...Tiesa šiais laikais, aktoriai mokėjo tik arba vaidinti, arba šokti, arba dainuoti, tačiau nelabai galėjo visą tai atlikti vienu metu. Komanda akivaizdžiai surinkta siekiant turėti bent kažkiek žmonių, sugebančių daryti du iš trijų dalykų. Pavyzdžiui pagrindinė aktorė visai neseksuali, bet mokėjo labai gražiai dainuoti. Net ir pavirtusi blogiuke show pabaigoje, nepatapo gražesnė. Tiesą sakant, užsitempusi aptemptą drabužėlaitį ir sušišiaususi plaukus ji pavirto į transvestitą su neproporcingai didele galva. Apie pagrindinį herojų nėra ko ir kalbėti. Jis net nebuvo tamsiaplaukis kaip Travolta ir išvis kažkoks truputį paviepęs. Dainuoti irgi ne per labiausiai mokėjo, bet už tai mokėjo vaidinti. Šokimo spragoms papildyti buvo nepaprastai gera šokėja, apsirengusi kaip Carmen. Keistai ji įsipaišė į geltonų kelnių, plačių suknelių su vinilinių plokštelių raštais, odinių striukių ir susagstomų languotų megztinių stilių. Taipogi anei dainavo, a nei vaidino, o tik aukštai kilnojo ir skėtaliojo kojas ir buvo itin figūringa. Geriausia vieta visams spektaklyje man be jokios konkurencijos buvo pusnuogių žydrokų berniukų šokis dušo kabinose, apsivyniojus rankšluoščiais ir mosuojant plaušinėm pagal Beyonce judesius.

Viską susumavus Grease man tikrai patiko ir rekomenduočiau nueiti. Tikrai pakelia nuotaiką. Grįžusi namo dar ir Youtubo video pasižiūrėjau su filmo nuotrupomis.

Prieš tai buvom vakarienės pube Devonshire Arms, esnčiame tiesiai prieš Picadilly tearą. Jos geriau nekomentuosiu, nes pubų maistas ir šiaip nėra mano mėgstamiausias. O jei dar tas maistas on the deal, kai ir taip nesant didelio pasirinkimo reikia rinktis tarp fish and chips, burger ir chicken Ceasar, tai ką čia ir be pridurti.

No comments:

Post a Comment