Monday, 16 January 2012

Savaitgalio review

O pasitaikė jis visai neprastas. Šaltai saulėtas. Toks kai nesinori namie sėdėti. Taigi ir nesėdėjau.

Pentadienis buvo paskirtas shopinimuisi Westfield‘e (beveik nieko nenusipirkau, tikrai didžiuojuosi savim) ir filmui Swimming Pool (1969) su Alain Delon ir Jane Birkin. Labai lėtas ir galima sakyt vos ne apie nieką, bet įdomus. Ir koks tų laikų grožis... Ach...Šeštadienį – atiduota duoklė miegui, prabangiems pusryčiams su Eggs Royalle, pasivaikščiojimui po Tower Bridge apylinkes ir Bermonsey (kas galėjo žinoti, kad ten ištisas trendy parduotuvėlių ir kavinukių pasaulis išdygęs), parodai demonstruojančiai meną iš surūdijusių daiktų (kur netyčia užklydom), lemon grass arbatai ir skaniausiam abrikosiniam pyragėliui iš Aziz and Delazis.
Sekmadienis buvo ne mažiau saulėtas, bet jo dvi valandas padovanojau filmui Hugo in 3D, kuris absoliučiai mane užbūrė ir pakerėjo. Martinas Scorccezė tikrai žino kaip kurti filmus. Nors šis skirtas vaikams, bet subalansuotas ir suaugusiems. O tuo labiau tokiems kaip aš, įsimylėjusiems XX amžiaus pirmąją pusę. Istorija apie berniuką, gyvenantį Paryžiaus stotyje ir taisantį laikrodžius. Net nežinau kaip beišreikšti savo susižavėjimą filmo grožiu. Na, bet kai investuoji 170 milijonų jo kūrybai, būtų gaila jei rezultatas nedžiugintų.
Judėkime toliau link vėlyvų pietų W and Co. Čia vienas iš daugeliio Londono organiškų šeimyninių restoranų, skirtų to rajono gyventojams pusryčiauti, ar pietauti... Skanus salotų pasirinkimas. Desertai irgi neblogi. Tikrai svarbi ir reikalinga vieta tingintiems gaminti sekmadieniais.Smagu kai per savaitgalį pamatai ir išgirsti kažką, kas priverčia suvirpėti širdelę ir patepa medum sielą
Na argi ne gili vaikiško filmo išmintis, Hugo Cabret stovint bokšto viršuje ir iš kitos laikrodžio ciferblato pusės žvelgiant į naktinį Paryžių?
I'd imagine the whole world was one big machine. Machines never come with any extra parts, you know. They always come with the exact amount they need. So I figured, if the entire world was one big machine, I couldn't be an extra part. I had to be here for some reason.

Loved it.

Na, o koks buvo jūsų savaitgalis?

7 comments:

 1. Labai gera mintis iš filmo. Net grįžau atgal į tavo blogą, antrą kartą ją perskaityti :) būtinai reikės pažiūrėti filmą.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paryzius manes nesuzavejo, bet ta fraze tiesiog nereali :)

   Delete
 2. Atrodo, Tavo savaitgalis praėjo tobulai:)
  Maniškio pirma pusė buvp trupučiuką miegusta, bet atroji diena praėjo vos ne tobulai:)
  Pažiūrėjau Hygo trailerį, sužavėjo, reiks būtinai visą pamatyt... kokie vaizdai
  ! Kiek detalių, o dar Paryžius...

  ReplyDelete
 3. Būtų dar tobulesnis, jei pati galėčiau po tuos laikrodžius palandžioti... :) Įdomiausia, kad veiksmas vyksta Paryžiuj, bet visi kalba angliškai. :) Nežinau, kodėl tiesion nenusprendė jo perkelti į Londoną?

  ReplyDelete
 4. Man kažkaip Paryžius asocijuojas su mistika, su pasakų pasauliu, netgi va, nesenai pasirodęs kitas filmas Midnight in Paris Poster prie šito reikalo prisideda:)
  gal dėl to ir pasirinko Paryžių:)

  ReplyDelete
 5. Ačiū, reiks bandyti pažiūrėti. Sudominai. :)

  ReplyDelete
 6. Midnight in Paris irgi labai geras filmas. Myliu Woody Allena.

  ReplyDelete