Thursday, 14 April 2016

Barbadosas: Antroji diena Fryers Well Bay ir nelegalus apsilankyma privačiam paplūdimy

Intensyviai pagooglinus kokie dar paplūdimiai rekomenduojami Barbadose, aptikau patarimą apie secret Fryers Wells įlankėlę. Secret tikriausiai ta prasme, kad aplink nėra jokių viešbučių, tik vilos, namukai ir prieplauka, kur išgaunamas cementas. Kažkaip net tie cemento pastoliai žydram jūros fone visai gražiai atrodė. Po vakarykščių bangų man svarbiausias kriterijus buvo tas, kad galima maudytis. 
Pasukę visais įmanomais keliais ir grįžę atgal, kai jau net variantų nebeliko ir galiausiai dar vieno vietinio pasiklaususios ir palydėtos į mažą gyvenamą gatvelę pagaliau radom tą slaptą paplūdimį. Tiesa sakant radom vilų rajonėlį ir kažkokias statybas. Nelabai žinodamos, kur palikt mašiną, galiausiai tose statybose ir palikom. 
Apart statybinikų, poros žvejų ir keleto turistų paplūdimys tikrai buvo tuščias. Apsidžiaugę pasitiesėm rankšluosčius, pasiemėm knygas ir nusiteikėm poilsiauti. Kai staiga... 
- Sveikos merginos! Iš kur jūs? Kaip patika Barbadosas? 
 O ne! Tik ne vėl!
- Aš čia va prie pat gyvenu, pamačiau jus pro langą. Galvoju ateisiu pasisveikinsiu. Paprastai kriaukles ir apyrankes pardavinėju. Bet šiandien man laisvadienis, - porino draugiškas jaunuolis. - Dar ir masažus darau. 
- Aha, kaip tau gerai. Mes tai va knygą ir žurnalą skaitom. Labai įdomu. 
Jaunuoliui tai nepasirodė joks nepatogumas toliau tęsti pokalbį. Net ir tai, kad pasakėm, jog mes ištekėję nepadėjo. Visas dvi valandas jis pasakojo savo gyvenimo istoriją. Kaip ieško nuotakos, kaip įsimylėjęs buvo merginą iš Kanados. Beje, Kanadiečių į Barbadosą atvažiuoja labai daug. 

Vėliau dar ir kažkoks jo draugas ar pusbrolis su valtim prisistatė ir siūlė paplaukioti. Žodžiu knygos nelabai paskaičiau. Po poros valandų, kai jau galėjom rašyti memuarus apie kaimyno meilės istorijas, pasakėm, kad turim važiuot pas savo išgalvotus vyrus, kurie žaidė išgalvotą golfą. 
- Tai gal norit į BBQ rytoj atvažiuoti. Aš jums kitus gražius paplūdimius parodysiu, - vis dar neprarado vilties naujasis draugas. 
- Aha, rytoj, - kaip visada prižadėjom. 

Pasirinkom netoliese esantį Reeds Bay, kitą rekomenduojamą gražų paplūdimį. Pravažiavom St. Charles uostą.
Bet niekaip neradom kur tas mūsų pasirinktasis pliažiukas ir kur apsikritai reikės pasistatyti mašiną. Užsukome į Ocean Edge Appartments pasiklausti. Beieškodamos registratūros ar kokio darbuotojo pamatėm, kad ir čia paplūdimys neblogas, be to jau prisiparkavom, tai nutarėm pasilikti. Kam sau sunkinti gyvenimą? Niekam nesukėlėm įtarimo, kol išeinant viena tetulė nepakėlė skandalo, kad einam pro jos privatų kiemelį. Vis tiek jau išeidinėjom, tai atsiprašėm ir tiek. 


Taip ir prasivoliojom ant gultų likusią dienos dalį. Netgi knygą pagaliau paskaičiau. 
Dar teko džiaugsmo pasivažinėt vandens motociklu už kurio 20 min sumokėjau gal 20 svarų ir tai po ilgų derybų. Už tai mano motociklo vairuotojas aprodė prabangiausią salos viešbutį Sandy Lane ir papasakojo, kur apsistoja Rihana, Lewis Hamilton bei Simon Cowell. Turėsiu omeny. 

No comments:

Post a Comment