Wednesday, 20 June 2012

On the move

Tiek laiko praleidžiu danguje, kad galėčiau vadintis paukščiu. Mano maratonas kovą jau buvo ganėtinas iššūkis, kai per septynias dienas atlikau septynis skrydžius. Dabar pagal mano planus per mėnesį buvo ir yra numatyti keturiolika skrydžių, aštuonios šalys, temperatūrų svyravimai nuo 15C apsiniaukusiame Londone iki 40C (!!!) Budapešte. Čekija, Ispanija, Turkija, Gruzija, Lenkija ir Vengrija jau aplankytos, beliks malonioji ne darbo dalis - Prancūzija ir Italija. Absoliučiai pasimečiau laiko matuose, geografinėse zonose, valiutose, kalbose, metų laikuose... Grįžtu į Londoną - ten ruduo vėlyvas, nuskrendu į Lenkiją ten tikra vasara kaip ir priklauso. 
Neturiu laiko net kada viską aprašinėti, nes įvykis įvykį veja.. 
Užtai pamėgau žaisti su Instagram. Va kokių grožių prikūriau. :)


8 comments:

 1. o kaip fainiai! o instagrama yra visai geras app'as :) i kuria Prancuzijos dali kilsi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aha, lėktuvuose labai gerai laiką stumti su Instagram. :)
   Prancūzijoj į Provansą lėksiu. :) Negali sulaukt.

   Delete
 2. Prancūzija ir Italija... Mmm, net nutirpau pagalvojusi apie skaniausios itališkos kapučino gurkšnį ir minkštutį krosantą. Tikiu, kad darbinės kelionės turi kitokį atspalvį nei poilsinės, bet vis tiek - gero laiko! ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū ačiū. Vis nepaleidžiu vasaros. Londone jos nei ženklo. :(

   Delete
 3. skamba smagiai, bet isivaziduoju, kad ir vargina tiek skrydziu :)super nuotraukytes, visi ziuriu dabar instagram naudoja :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aha, ramina nervus Instagram, kai lėktuvą krato. :) Tu teisi, išties vargina tiek skrydžių ir oro uostų ir manau nėra itin gerai sveikatai. Bet ką darysi... Yra ir pliusų. :)

   Delete
 4. pala, o vis neisrisu koks tas tavo darbas kad tenka tiek skrajoti po visas salis :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Stiuardesė. :)))
   Ne, juokauju. Iš tiesų tai dirbu knygų leidyloje.

   Delete