Wednesday, 29 February 2012

Vasaris

Susizgribau, kad beveik visą vasarį nieko konkretaus neparašiau. Tiesą sakant įvykiai vijo vienas kitą, kol pasiekiau tašką, kai mano organizmas privertė kiek pristabdyti arklius. Taigi vasario 29-oji yra pats laikas apžvelgti mano paskutinį žiemos mėnesį, nes rytoj oficialiai jau prasideda pavasaris!
Vasaris prasidėjo tuo, kad visų dideliam džiaugsmui ir excitementui pasnigo. Aš užuot kieme lipdžiusi besmegenį, šiltai sau žiūrėjau Into the Wild. Vėliau įkvėpta TIKROS žiemos iškepiau nuostabų obuolių pyragą pagal Ottolenghi. Labai didžiavausi savo kelių valandų triūso rezultatu. Atrodė panašiai kaip toj nuotraukoj, tik pas mane buvo mažiau biskvito ir daugiau kremo. Labai visiems rekomenduoju, jei tik klevų sirupo kur gausit.


Taip pat tą patį savaitgalį lankiausi Da Polpo, kuriame atsidūrėm atsitiktinai. Mat buvau pakviesta į pasimatymą Covent Gardene, kur manęs turėjo laukti siurprizas. O siurprizas gi buvo tas, kad nieko nesuorganizuota. Go with the flow kaip sakoma, tokie tie angliški siurprizai. Vakaras, tamsu, šalta, sninga, neaišku, kur eit, na, tai atsidūrėme Da Polpo. Jame yra gal penki staliukai, jei nepriema rezervacijų ir laukėme apie valandą. Maistas man paliko įspūdį. Ypač burokėliai su pesto padažu. Nors grybų pizzeta irgi buvo nebloga.
  

Tada buvo kitas savaitgalis su salsa, nuobodaus filmo Dangerous Method žiūrėjimas Soho Curzon kino teatre ir novatoriškų fish and chips valgymas Hix. Jie didžiuojasi savo šviežiu maistu, geriausiais produktais beigi natūralumu. Kas be ko nuolat atnaujina meniu, kuriame daugiausia kepsniai, mėsa, žuvis ir dar daugiau mėsos. Aš valgiau žuvį, nes ji buvo paminėta kaip special ir dar padavėjas taip apibūdino, kad negalėjau neimti. Kažkaip gudriai įkeptos bulvės su žuvim tešloje ant žalios žirnelių košės. Čia mūsų approach to Fish and Chips, pasakė jis. Ir vėl labai skanu buvo. 


Vėliau kur buvus, kur nebuvus atėjo Valentino diena. Čia jau manęs laukė iš anksto suplanuotas siurprizas - Midnight Tango šokių šou. Net nereikia sakyti, kad buvau be galo sužavėta ir pakylėta beigi dar labiau užsibrėžiau išmokti šokti tango.


Dar su mergaitėmis apsilankėme Wallance Collection kavinėje, kur prisiragavome tortų ir aptarėme gyvenimo aktualijas. Claudia vis agitavo sukurti kokį juokingą video ir taip praturtėti Youtube. Taipogi papasakojo, kaip filmavo savo vaikiną, kuris puošė jų pirmąją eglutę, o jis iš to jaudulio pagadino orą. Savaime suprantama griežtai uždraudė tą video kur nors talpinti. Ir kas gali jį kaltinti? O Claudia liūdi, nes čia jos manymu puiki galimybė pasidaryt papildomo pinigėlio. Leticia savo ruožtu paantrino, kad Youtube tikrai yra daugybė kvailų video, kurie surenka galybes peržiūrų. Kaip, kad antai žiurkėno išpučiančio akis ir niekas negali jų populiarumo paaiškinti.


Na, o paskutinę vasario dieną mano kolegos ruošėsi naujai knygai ir eksperimentavo su šedevrais ant pagaliukų. Taip pat ta proga, kad vasario 29-oji pasitaiko kartą į keturis metus buvo surengti drinks & nibbles. Atseit tai gera proga merginoms pirštis, bet kad pas vyrų yra gal 5%, kurie ir taip beveik visi vedę. Taigi darbe naudos iš tos vasario 29-osios nedaug. Ypač kai atlyginimo reikėjo laukt viena diena ilgiau.


Štai va tokia mano vasario reziume. Paskutinę savaitę buvo kelionė į Baltijos šalis ir knygų mugę, kuri nusipelno atskiro įrašo.

Na, o dabar sveikinkim pavasarį!

12 comments:

 1. :DDD oi kaip linksmai susiskaitė ta kiaulytė išpučianti akis ir vargšas vaikinukas, taip pažymėjęs pirmąką šeimos eglutę:)) toki maži, mieli ir linksmi žmonių gyvenimai ir jų aktualijos:))
  užskaitau Tavo vasario mėnesį kaip labai turiningai praleistą, tikėkimės, kovas su tiek pat įdomybūų lauks!:) beje, labai fainai, kad viską taip aprašei, įdomu skaityt!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš pati net nepastebėjau kaip tas vasaris prabėgo. Bet kai čia taip sureziumavau, gi žiūrium, kad visai neblogas jis pasitaikė. :) Manau pavasaris kas be ko bus tik linksmesnis ir geresnis. :) Jau dabar saulutė šviečia.

   Delete
 2. Prisijungdamas prie Claudia ir Leticia pokalbio pasakysiu, kad populiariausiuose filmukuose būna arba katės, arba pusnuogės merginos. Taigi filmukas su abiem ingredientais neabejotinai būtų hitas:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tai bet iš kur dabar gauti katę? :)

   Delete
 3. Taaip, su katėm sunku, jų kur kas mažiau, nei merginų... Bet manau pasistengęs galėčiau padėt...
  Mainom vieną katę į penkias merginas?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tai kaip supratau po tokių mainų video beliks tik katė, kuri ir turės save nusifilmuot? :)

   Delete
  2. Plėšrios merginos suvalgys operatorių?! Štai prie ko gali privesti griežta dieta...
   Tada filmuko pavadinimas galėtų būti intriguojantis "Penkios merginos vyrą ir katiną.avi":)

   Delete
 4. Tas obuoliu pyragas A seimoj jau vadinamas Mildos pyragu, mat as ji visiems vezu, nes praso ir praso.. Superinis, ane? ;)

  O Da Polpo tai as labai labai myliu - ten kazkada sventem dideli gimtadieni, viskas labai skanu, aptarnavinas nepriekaistingas, bet ypac nerealus yra frito misto ir spinatu pizzete. Rekomenduoju!

  Kaip greit laikas bega, ane?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Laikas siaubingai greit bėga... Tuoj ir kovas pasibaigs. Net nepastebėsiu. :) Kaip matai tavo rekomendacijos nepraslįsta pro ausis. :) Obuolių pyragu visi liko baisiai sužavėti, nors iš pradžių ir bijojau alyvų aliejų į jį pilti. :)
   Gaila, kad tam Da Polpo tiek mažai vietos ir staliukų. Nors verta buvo laukti. :)

   Delete
 5. linkiu, kad ir kovas butu toks pat turiningas!! bet ziuriu daugumai sie metai kaip prasidejo isibegeje, taip dar nesustoja :)

  ReplyDelete
 6. O tai kaip su tango - ar jau moki sokti? :)

  ReplyDelete
 7. O tai kaip su tango - ar jau shoki? ;) :)

  ReplyDelete