Tuesday, 10 January 2012

Kada mes suaugame?

Keista, kad filosofinėms mintims mane paskatino ne kas kitas, o Rock of Ages miuziklas. Net nežinau kaip kitaip jį apibūdinti nei 'Hilarious'. Super juokingas ir užvedantis. Tiesiog sprogsta nuo energijos. Man net žandikaulis susirakino nuo šypsojimosi ir juoko. Be to kažkaip pažadino maištininkę paauglę manyje. Kai visos svajonės atrodė įmanomos ir dar nebuvau pavargusi nuo realybės. Kai norėjosi šėlti koncertuose. Kai atrodė, kad reikia keisti pasaulį, o ne save. Užsimaniau kokių nors roketiškų marškinėlių. Be to gavome netikrus žiebtuvėlius, kad linguotumėm į taktą. Buvom apipilti žėrinčiais konfeti ir apšaudyti popierinėm juostelėm. Savaime suprantama ant scenos buvo daug ilgaplaukių vyrų, roko muzikos ir pusnuogių mažulių. Nusikėlėm į aštuonesdešimtuosius. Kur didelės, grupės, dideli ego, beprotiškos šukuosenos ir apdarai. 
Kartais norėtusi pagyventi keletą skirtingų gyvenimų. Kad ir rokere pabūti kokiai dienelei įdomumo dėlei. 
Rock of Ages pasakoja tipišką norinčiųjų prasimušti Holivude istorija. Berniukas, dirbantis bare nori būti garsiu roko muzikantu, bet tampa picų išvežiotoju. Ir mergaitė iš mažo miestelio, svajojanti tapti aktore. Jai baigiasi dar blogiau. Tampa striptizo šokėja. Na bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Jie atranda vienas kitą ir savaime suprantama įsimyli. 
Beje miuziklas susižėręs keletą nekuklių apdovanojimų, šių metų vasarą pavirs filmu, kuriame vaidins Tomas Cruise, Catherine Zeta Jones ir dar pora garsesnių aktorių.  
Man labiausiai įstrigo vieta, kur pagrindinis herojus skundžiasi, kodėl šitam vaidinime jam atėmė merginą, netapo jis garsiu roko muzikantu, ir dar visokių nelaimių atsitiko. Jam atsakoma: dar pačioj pradžioj tave nusiuntėm su ja į pasimatymą, ir tu ką padarei? Nieko (tikslumo dėliai reikia pasakyt, kad dėl didžiulio kuklumo). Taigi take some responsibility. Štai taip kartais maži dalykai kurios padarom arba ne gali išsirutolioti į skirtingas istorijas. O atsakomybės nenorime prisiimti, nes vis atrodo, kad gyvenimas neteisingas ar kiti kalti. 
Smagiausia, kad čia buvo mano dovana vienam žmogui gimdadienio proga. Labai jaudinausi ar patiks. Todėl dabar dvigubas džiaugsmas, kad nustebinau ir kad vakaras praėjo puikiai. 
 

1 comment:

  1. ochh, aš irgi pasvoju, kaip gera būtų pamėginti pabūti.. vieną dieną rašytoja.. kitą dieną įstabia kulinare.. trecią dieną šokti diždiausiuose pasaulio scenose, o ketvirtąją - dainuoti svingą jazz'o klube... echh:)

    ReplyDelete