Thursday, 19 May 2011

Kettners - žvakės, pianinas ir šampanas

Panašu, kad sekmadienio kepiniai buvo laikinas nukrypimas ir savaitės bėgyje šis priepuolis nebepasikartojo. Nutariau sugrįžimą į savo įprastą esatį apdovanoti vakariene Kettners. Nemažas pastatas knibždėte knibždėjo žmonių. Kampe grojo pianinas, o tiesiai prieš akis rymojo saldūs torčiukai. Viskas taip elegantiška. Jaukioj prietemoj šviečia žvakės. Interjeras skoningas ir mielas. O Ladies rooms - tikras buduaras su raudonom sofutėm. Beje, manau beveik visi padavėjai čia gėjai arba italai. Tokie jau išsičiustę, plaukus žele susilaižę, net barzdeles tikriausiai susišukavę.  Tačiau aptarnauja greitai, puikiai ir paslaugiai. Dar ir akį pamerkia karts nuo karto (čia tie kur italai tikriausais, ne gėjai).
Tai vienas seniausių Londono šampano barų-restoranų. Jis pačiame centre, apsuptas daugybės teatrų, todėl lankytojų netrūksta. Kadaise žinokit čia mėgo pasisėdėti net Oskaras Wilde's bei Agata Christie. Dabar gi trijų aukštų pastatas siūlo privačius kambarius vakarėliams, didžiulį restoraną su gyva muzika, šampano barą, desertų barą, o ir pati Keira Knightley buvo užsukusi. Linksmiausia dalis - menu du jour, kuris du patiekalus siūlo už malonią, piniginės per daug netuštinančią kainą - 14.50 svaro. Ypač patiko makaronai su džiovintais pomidorais, bazilikais ir grietinėlės padažu. Neturėtų būt sunku pačiai namie pasigamint. Reikės bandyt prie progos.
Žodžiu, jaukiai pasisėdėti, plepant su drauge fone skambant pianinui daugiau nieko ir nereikia. O dar kai pasidalini šokoladinį desertą ir išgeri žalios arbatos su žiedlapiais... Gyvenimas toks gražus atrodo.  


1 comment:

  1. Labai aktualu, nes man su šampanu ir apskritai putojančiais labai pakeliui.

    ReplyDelete