Monday, 21 March 2011

Naujausios naujienos pirmiausia - Fiesta Cubana!

Kadangi esu reglamentuojama cenzūros tai teko gerokai pasukti galvą, kurios nuotraukos tinkamos blogui. Fotografavimas ir pozavimas po kelių romo kokteilių gali pateikti įvairiausių siurprizų.
O buvo taip... Šeštadienį pas mumi namie praūžė kubietiška fiesta. Jai atsakingai ruošėmės, dabinome sienas plakatais, vėrėme vaisius ant iešmukų, gaminome mojito, puošėme plaukus gėlėmis (o galvas skrybėlėmis), šokome salsą ir rūkėme cigarus. Viskas labai kubietiška, ne kitaip. 
Taipogi įsigijau įkyrų gerbėją, kuris antrą valandą nakties vos nesukėlė muštynių su niekuo dėtu geniuku Vudžiu. Bet viskas baigėsi laimingai ir pavykusiai. O kai mušasi dėl manęs, tai vistiek heroiškai kažkaip atrodo, nors ir daug to triukšmo.
Deja, to mano gerbėjo draugės dar ilgai nepamirš, kaip ir mano sėkmingo pabėgimo nuo jo bei slėpynių. Traukia per dantį, kiek tik gali.
Ne tik Kuboj karšti vyrai pasirodo. Ir Londone yra.


3 comments:

  1. Na aš tai jau ir tas necenzūrines nuotraukas mielai pažiūrėčiau :)))) Bet tai vaikinai visi tokie tamsūs. Gal tu juos visus iš Kubos ir parsivežei kaip suvenyrą? :))))

    ReplyDelete
  2. Nea, cia vietine fauna. :) Sviesiu nekvieciau. Neatitiko baliaus temos. :)

    ReplyDelete
  3. Tos kepurės su žvaigždėm ir cigarai :) Na, iš kart viskas aišku, kokia tema. O pagal nuotaiką tai matosi, kad mojito nebuvo per mažai :)

    ReplyDelete