Thursday, 3 March 2011

Calabanga Dude – Costa Rica – VII dalis (2008-ieji)

Banglentininkai turi savo slengą. Ir visi jie sako Calabanga Dude. Nežinau, kas ta Calabanga. Nepaaiškino man niekas išsamiai. Gal kokia labai didelė banga? O Dude tai suprask draugelis. Tad jei esi labai cool banglentininkas sakai Calabanga Dude. Yeee. O jei nesi banglentininkas, tuoment ateini į banglenčių parduotuvę ir sakai:
- Man reikia banglentės valandai.- Valandai??? – pardavėja iškart supranta, kad joks tu banglentininkas, ir pagarbos jau nesusigrąžinsi. – Mes nuomojame visai dienai už 10 dolerių.
- Bet gal vis dėlto galima valandai už 3 dolerius? - Jūs gal juokaujate?, - nebesitveria juokais pardavėja, - Koks man tikslas duoti jums už tris dolerius? Tas pats kas už dyką. Kad jau įvaizdis vistiek sugadintas, nusipirkau stipresnio saulės kremo, nes su 20 UV mano pečiai jau seniai nuėjo pūslėmis. Pasiemę banglentę valandai už visos dienos kainą nėrėme į bangas. Pastebėję, kad St. Teresitos pliažas pilnas žaliasnapių banglentininkų, nutarėme, kad čia bangos pats tas mums – savamokslėms. Laikas spaudė, nes keturratį gi reikėjo grąžinti. Todėl nieko nelaukę ėmėmės vieklos. Viena nepatyrusi banglentininkė aktyviai fotografavo, kol kita ne ką daugiau patyrusi banglentininkė stengėsi užšokti ant lentos, pasigauti bangą ir gracingai nušliuošti. Tuomet - sunkiausia dalis. Prie kranto susigauti banglentę ir per lūžtančias bangas temptis ją gylyn, kad vėl vieną vienintelį kartelį, praplūdūrevęs dešimt minučių, pagaliau pasigautum vieną vienintelę bangą ir paršliuožtum atgal. Ir žinote ką? Gi tikras smagumėlis. Taip užsikabliavau už to banglentininkavimo, kad net nepastebėjau, kaip praėjo valanda. Žinoma nei karto taip ir nesugebėjau atsistot. Katiai tiesa vieną kart pavyko. Bet visai smagu ir atsigulus. Kitą kart būtinai atsistosiu. O kitas kartas būtinai bus. Tik nežinau dar kada. Calabanga Dude!2 comments:

  1. Man patiko ta vieta kur praradai pardavėjos pagarbą :)))O kad neatsistojai, pamanyk, gal tavo toks banglentininkavimo būdas, asmeninis stilius kaip sakant :))

    ReplyDelete
  2. http://en.wiktionary.org/wiki/cowabunga

    paplito deka Vezliuku nindziu :)

    ReplyDelete