Sunday, 30 January 2011

Kaip senais gerais laikais

Ir atsitik tu man taip, kad visi mes susirinkome šeštadienio vakarą į Gem barą Soho. Atvažiavo gi Londonan seniai mus palikusi Aurora, kuri dabar Callais Prancūzijoj gyvena. Leticia negalėjo atsistebėti, kaip gi ji su vyru čia šeštadienį eina out. Aš jau per sena partinti savaitgaliais sakė ji. O man darėsi įdomu kas atsitinka vedusiems žmonėms, kad jie pasidaro namisėdos. Suprantu, kad nėra tikslo eit į tamsų barą bei stumdytis minioje, kai gali namie žiūrėt televizorių. Tuo labiau jei nesieki su kuo nors susipažinti. Bet ar tai reiškia, kad savaitgalio planas turi patapti televizorius, kompiuteris, Gymas, supermarketas, vakarienė? Bent jau vaikų kol kas dar nieks iš šitos kompanijos neturi. Kai jau mažiai pabirs, tuomet nežinau, kada besimatysim.
 Kaip ten bebūtų pas visus gyvenimas rimsta ir stabilėja.
O susitikmas labai linksmas buvo. Pasišokome iš širdies, pasidalinome naujienomis, senus laikus prisiminėm. Vat tada, tai buvo laikai. Savaitgalis ar ne, o mes brazilų klube Guanabaroj arba O'neils prie Leister square. O dar su Agniezka mėgom Walk about, vien dėl roko muzikos. Walk about yra Australų pubas, kur žiemą-vasarą visi ateina su šortais ir flip flopais, po kelių valandų grindys būna nulaistytos alumi, o visi girti šokinėja aplinkui ir šūkauja. Dabar jau neatsimenu kada paskutinį kartą buvau O'neils ar Walkabout. Ir nelabai veržčiausi turbūt. Bet, ech tais laikais... Ryte su pachmielu visi miegodami į darbą nuo šešių ryto... Dirbome visi gi ten pat. Mūsų mylimame Holliday Inn viešbutyje, kurį mes vadinome Helliday Inn.
Šiandien beje užsiemiau labai reikalingu ir vis atidėliotu darbu - sukelti ir surūšiuoti nuotraukas, muziką, video iš savo CD į mano removable Hard drive. Apėmė toks nostalgiškas keistulys. Pasirodo 2006-aisiais fotografuodavome ant kiekvieno kampo ir kiekviena proga. Vakarienė, parkas, susitikimas, pasivaikščiojimas gatve, saulėta diena, lietinga diena... Dabar gi gal dešimt nuotraukų papkių per metus ir susidarytų. Ir tai daugiausia iš kelionių ar kokio gimtadienio. Na bet žadu pirkti naują foto aparatą. Tik išsirinkti reikia. Bijau, kad tuomet vėl fotografuosiu viską be perstojo.
Ryte beje pas mumi radau Atutį, kuris po parčio su Eglute liko mūsų svečių kambary. Visi draugiškai papusryčiavom. Ir vėl kaip senais gerais laikais... Ar gyvenimas sukasi ratu?

2 comments:

  1. Taip gyvenimas sukasi ratu ir vėlniškai (raganiškai) greitai :)

    ReplyDelete
  2. Tikrai labai nostalgiška, net mane patraukė ant prisiminimų :))

    ReplyDelete